JESTEŚ TU
Home > Aktualności > „Zrównoważone ogrody” – kluczowy temat spoga + gafa 2020

„Zrównoważone ogrody” – kluczowy temat spoga + gafa 2020

spoga+gafa 2020
Sezon ogrodowy rozpoczął się na dobre. Mimo panującej pandemii, ludzie spędzają coraz więcej czasu na zewnątrz niż w pomieszczeniu. Mimo że do rozpoczęcia targów pozostało jeszcze kilka miesięcy, przygotowania do spoga + gafa 2020 idą pełną parą. Wysiłki się opłacają, ponieważ największe targi ogrodnicze na świecie odnotowały już imponujące liczby zgłoszeń. Targi zarejestrowały potwierdzoną liczbę wystawców porównywalną z poziomem z poprzedniego roku. Pomimo panującej na całym świecie sytuacji, firmy z 64 krajów już się zgłosiły, co odpowiada dalszemu wzrostowi o osiem procent. Targi spoga + gafa 2020 odbywać będą się od 6 do 8 września 2020 przedstawiając trendy w ogrodnictwie na powierzchni wystawienniczej o powierzchni 230 000 metrów kwadratowych. W tym roku wystawcy i koncepcja targów koncentrują się na kluczowym temacie „Zrównoważone ogrody”.

Tegoroczny kluczowy temat jest obecny we wszystkich segmentach spoga + gafa 2020. Targi wraz z wystawcami zaprezentują zrównoważone produkty i wartościowe pomysły na potrzeby zielonego przemysłu w okresie poprzedzającym jak i podczas samej imprezy targowej . Uczestnicy targów wspólnie zadadzą sobie pytanie, jak zrównoważony musi być ogród i czy oczekiwania uczestników rynku są spójne z oczekiwaniami ich klientów. Planowane są specjalne wykłady i pokazy produktów, innowacyjne podejścia i wycieczki tematyczne po terenie i okolicy.

Międzynarodowe zastosowania we wszystkich czterech segmentach życia w ogrodzie, grillowania w ogrodzie, tworzenia i pielęgnacji ogrodu oraz wyjątkowego ogrodu, ponownie odzwierciedlają szeroki wybór ekspozycji spoga + gafa 2020. Między innymi następujący producenci marek potwierdzili swój udział w początkowej fazie aplikacji: Artevasi, Biohort, Capi Europe, Edeco, Edelman, ELHO, EMSA, Fiskars, Gardena, Glatz, Gloria, Hartman, Intex, Kaemingh, Kettler Home & Garden, Koopman, Napoleon, Nardi, Rösle, Scheurich, Sieger, Severin, Traeger Grill , van Esschert Design, Weber-Stephen, Westland, G. Wurm i wielu innych.

Mając na uwadze obecną sytuację, organizator targów – Koelnmesse ma nadzieję że spoga + gafa 2020 okażą się kolejnym sukcesem. Jeśli wydarzenie zostanie przełożone lub odwołane z powodu koronawirusa, Koelnmesse zwróci zakupione bilety. Płatności już zapłacone zostaną zwrócone wystawcom, którzy nie zechcą wziąć udziału w ewentualnym zmienionym terminie. Partnerzy targów zostaną poinformowani o możliwych tendencjach w drugiej połowie roku.

Spoga+Gafa 2019
Spoga+Gafa 2019

Koelnmesse

Koelnmesse jest wiodącym na świecie organizatorem targów z dziedziny wyposażenia i stylu życia. W centrum targowym w Kolonii wiodące międzynarodowe targi imm cologne, a także formaty targowe LivingKitchen, ORGATEC, spoga + gafa, interzum i Kind + Jugend plasują się na liście znanych i uznanych na całym świecie miejsc spotkań branżowych. Targi te kompleksowo reprezentują segment mebli tapicerowanych i skrzyniowych, przemysł kuchenny, sektor mebli biurowych i życia na zewnątrz, a także innowacje w branży dostaw mebli. W ciągu ostatnich kilku lat Koelnmesse znalazło się w portfolio międzynarodowych targów na najważniejszych szybko rozwijających się rynkach. Należą do nich idd Shanghai, interzum bogotá w Bogocie, interzum guangzhou w Guangzhou i Pueri Expo w Sao Paulo. Dzięki ambista, portalowi internetowemu dla branży wnętrz, Koelnmesse oferuje przez cały rok bezpośredni dostęp do produktów, kontaktów, wiedzy i wydarzeń istotnych dla branży.

Spoga+Gafa 2019
Spoga+Gafa 2019
Top