JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Narzędzia budowlane > Spotkanie branżowe na najwyższym szczeblu. KRAUSE zaprezentowało swoje rozwiązania na targach BUDMA 2019

Spotkanie branżowe na najwyższym szczeblu. KRAUSE zaprezentowało swoje rozwiązania na targach BUDMA 2019

Krause Budma 2019
Zakończyła się kolejna edycja targów BUDMA – największej w tej części Europy imprezy poświęconej branży budowlanej i architektonicznej. Imponująca ilość zarówno wystawców, jak i zwiedzających dowiodła, że rynek budowlany w Polsce ma się naprawdę dobrze. Wśród wystawców nie zabrakło firmy KRAUSE, która zaprezentowała swoje flagowe rozwiązania w zakresie prac na wysokości, dedykowane profesjonalistom, ale i majsterkowiczom.

Korki na dojazdowych ulicach, kolejki do kas oraz kilka hal wystawienniczych pełnych ciekawych ekspozycji – tak prezentowały się tegoroczne targi BUDMA. Teren imprezy na 4 dni zmienił się w platformę biznesową, będącą doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń między branżowymi ekspertami. Ogromna przestrzeń targowa pozwoliła także na organizację wielu imprez towarzyszących – warsztatów, dyskusji panelowych oraz seminariów na najważniejsze tematy, takie jak bezpieczeństwo prac na wysokości czy przyszłość budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce.

Na targach BUDMA jesteśmy obecni nieprzerwanie od 15 lat. Profil odwiedzających, wśród których znaczną większość stanowią profesjonaliści sektora budowlanego sprawia, że jest to impreza o dużym potencjale biznesowym, na której po prostu warto być. Zainteresowanie prezentowanymi przez nas produktami było bardzo duże, a to potwierdza tylko wciąż rosnące potrzeby fachowców w zakresie zapewnienia sobie i swoim pracownikom w pełni bezpiecznych i wysoce funkcjonalnych urządzeń do pracy na wysokości – tłumaczy Tomasz Świerżewski, Kierownik Sprzedaży Obszaru Professional KRAUSE.

Krause Budma 2019

Stoisko firmy KRAUSE, podobnie jak w latach ubiegłych, zdominowały produkty z segmentu profesjonalnego dedykowane fachowcom różnych specjalizacji. Uwagę przykuwała drabina pionowa przymocowana na stałe do ‘ceglanej’ ściany, profesjonalna drabina wielofunkcyjna z innowacyjnym stabilizatorem Trigon oraz aluminiowe rusztowania jezdne – jedna z konstrukcji wzniesiona na wysokość 10 metrów górowała nad wszystkimi innymi ekspozycjami, będąc swoistym zaproszeniem do odwiedzenia stoiska producenta. Odwiedzający pytali także o specjalistyczne rozwiązania dla dekarzy czy kominiarzy, a wszystkich wyczerpujących odpowiedzi udzielali im eksperci producenta.

Krause Budma 2019

Firma KRAUSE, doskonale kojarzona ze sportami motorowymi, przygotowała także gratkę dla miłośników rajdów samochodowych. Można było obejrzeć i usiąść za kółkiem Citroena c2 super 1600, którym Jan Chmielewski doskonale zaprezentował się na Rajdzie Świdnickim KRAUSE oraz Rajdzie Barbórki.

mat. Krause

Dodaj komentarz

Top