JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Narzędzia ogrodowe > Spełniaj ogrodnicze marzenia przez cały rok

Spełniaj ogrodnicze marzenia przez cały rok

Narzędzia wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, roboty koszące wyposażone w technologię mapowania ogrodu, urządzenia ułatwiające podlewanie roślin oraz nowe elementy systemu ClickUp!, takie jak basen dla ptaków czy lampa solarna. Oto nowe produktyGardena, które pomogą miłośnikom roślin spełnić ogrodnicze marzenia w 2022 roku.

EcoLine to kolekcja produktów stworzonych w zrównoważony sposób z materiałów pochodzących z recyklingu. Do serii należą bestsellery Gardena – narzędzia do pracy ręcznej: łopatka, wycinak do chwastów, skrobak do fug oraz sekator ogrodowy, a także produkty do podlewania – pistolet i zraszacz.

OGRODNICZE BESTSELLERY PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Wszystkie plastikowe elementy zostały wykonane w co najmniej 85% z materiałów pochodzących z recyklingu. Natomiast stal powlekana, której użyto do produkcji narzędzi składa się w co najmniej 25% z materiałów z odzysku.  Trzonki narzędzi zostały wykonane z woskowanego drewna z certyfikatem FSC®. Opakowania narzędzi EcoLine są także przyjazne dla środowiska – w 100% składają się z przetworzonych surowców wtórnych. Produkty posiadają do 25 lat gwarancji. Dostępne w sprzedaży od: marca 2022 r. EcoLine – łopatka, cena ok: 61 zł, Ecoline – wycinak do chwastów, cena ok. 61 zł, EcoLine – skrobak do fug, cena ok. 79,90 zł, Ecoline – sekator ogrodowy, cena ok. 98,70 zł, EcoLine – pistolet zraszający, cena ok. 103 zł, EcoLine – zraszacz wahadłowy, cena ok. 117 zł, EcoLine – zestaw podstawowy do podlewania, cena ok. 103 zł.

ROBOTY KOSZĄCE Z FUNKCJĄ MAPOWANIA OGRODU

Roboty smart Sileno city oraz smart Sileno life zostały wyposażone w nową technologię LONAIntelligence, która wprowadza do procesu koszenia wiele udogodnień. Technologia mapowania oparta jest na sztucznej inteligencji – robot uczy się kształtu ogrodu, a użytkownik posiada możliwość śledzenia lokalizacji urządzenia w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji SensorControl roboty wiedzą, które miejsca kosić rzadziej lub częściej – dopasowują harmonogram pracy do tempa wzrostu trawy. Możemy także określić obszary, na których robot nie powinien pracować i to bez konieczności tworzenia nowej mapy ogrodu. Produkty dostępne w sprzedaży od marca 2022 r. Robot koszący Sileno city 250, cena ok. 3 499 zł, Robot koszący Sileno life 1500, cena ok. 7 699 zł.

LICZNIK, KTÓRY POMOŻE OSZCZĘDZAĆ WODĘ

Gardena koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i wprowadza do oferty produkty pomagające oszczędzać wodę. Monitorowanie jej zużycia ułatwi licznik wody AquaCount. Dzięki niemu będziemy mogli wygodnie kontrolować przepływ wody i dozować ją odpowiednio do potrzeb roślin. Urządzenie jest zasilane bateriami i możemy podłączyć je bezpośrednio do kranu, złącza węża, zraszacza, opryskiwacza czy nawet do pompy. Licznik wody AquaCount dostępny w sprzedaży od marca 2022 r., cena ok. 136 zł.

ŁATWE PRZECHOWYWANIE WĘŻA

W nowym sezonie nie zabraknie wygodnych rozwiązań dla posiadaczy mniejszych ogrodów. Osobom, które chcą oszczędzić miejsce spodoba się wieszak na wąż tekstylny Liano™ TapFix. Montaż wieszaka nie wymaga użycia narzędzi i śrub, łatwo mocuje się go na kranie. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i chcących mieć wąż zawsze pod ręką. Produkt dostępny w sprzedaży od: lutego 2022 r., cena ok. 79,90 zł.

WODA DOSTĘPNA W KAŻDYM ZAKĄTKU OGRODU

Dla osób ceniących sobie wygodę i estetykę w ogrodzie idealnym rozwiązaniem będzie system Gardena Pipeline. To podziemny system dostarczania wody, który ułatwia podlewanie dowolnego miejsca w ogrodzie Jeszcze więcej możliwości zapewni nam nowość – kran ogrodowymontowany do podziemnej puszki poboru wody. Można obracać go o 360°, posiada przyłącze kranowe Anti-Splash, które zapobiega rozchlapywaniu wody oraz wygodną możliwość regulacji przepływu. Kran ogrodowy dostępny w sprzedaży od: marca 2022 r., cena ok. 235 zł.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI DEKORACJI

Gardena ClickUp! to system, który idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Specjalny trzonek i wymienne elementy, takie jak: hotel dla owadów, karmnik, deszczomierz, doniczka i pochodnia uczynią nasz ogród jeszcze piękniejszym. W 2022 roku Gardena poszerza swoją ofertę o 3 dodatkowe elementy. Dzięki mocowaniu balkonowemu ClickUp! system możemy umieścić na balkonowej barierce – kwadratowej (o przekroju od 1-6 cm) lub okrągłej (o średnicy do 5 cm). Nowe elementy: basen dla ptaków, pochodnia – kula czy lampa solarna sprawią, że nawet w mieście będziemy mogli cieszyć się obecnością ptaków i spędzać wieczory w nastrojowej atmosferze. Produkty dostępne w sprzedaży od: ClickUp! basen dla ptaków (marca 2022 r., cena ok. 78,90 zł), ClickUp! mocowanie balkonowe (maja 2022 r., cena ok. 98,70 zł), ClickUp! pochodnia – kula (czerwca 2022 r., cena ok. 165 zł), ClickUp! lampa solarna (czerwca 2022 r., cena ok. 273 zł), ClickUp! trzonek, cena ok. 78,90 zł)

mat. GARDENA

Top