JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Narzędzia dla majsterkowiczów > Silverstorm Szlifierka mimośrodowa 240 W

Silverstorm Szlifierka mimośrodowa 240 W

Szlifierka mimośrodowa Silverstorm 240W
Szlifierka mimośrodowa to bardzo funkcjonalne narzędzie, które świetnie sprawdzi się zarówno w przydomowym warsztacie podczas wykonywania drobnych prac, jak i profesjonalnym zakładzie naprawczym.

Szlifierka mimośrodowa wykorzystuje do pracy dwa rodzaje ruchu – wahadłowy i obrotowy – co oznacza, że jednocześnie obraca się wokół własnej osi i wychyla na boki. Dzięki takiemu połączeniu tych dwóch ruchów wykonanie pracy jest bardziej efektywne i zajmuje znacznie mniej czasu.

Szlifierka mimośrodowa Silverstorm 240W

Szlifierka mimośrodowa Silverstorm 240 W

Wśród pełnej gamy szlifierek oscylacyjnych dostępnych na naszym rynku na uwagę zasługują urządzenia oferowane przez firmę Silverline, a w szczególności szlifierka oscylacyjna Silverstorm wyposażona w silnik o mocy 240 W. Narzędzie to cechuje się wyjątkowo wygodną pracą, której nie utrudniają wibracje wywoływane ruchem oscylacyjnym. Kompaktowa i lekka konstrukcja z ergonomicznym uchwytem zapewnia kontrolę oraz komfort pracy, a dołączana torba na pył pozwala na efektywną jego eliminację. Uszczelniony przełącznik on/off gwarantuje długą jego eksploatację.

Szlifierka mimośrodowa Silverstorm 240W

Wyposażone zostało w elastyczny talerz o średnicy 125 mm, dzięki któremu dopasowuje się do obrabianej powierzchni, co pozwala na szlifowanie i polerowanie nie tylko prostych, lecz także zakrzywionych płaszczyzn. Arkusze szlifierskie mocowane są na rzep, co umożliwia szybką ich wymianę. Przy pomocy tej szlifierki wielofunkcyjnej bezproblemowo możemy oszlifować i wygładzić meble lub drzwi w naszym domu. Pozwoli nam ona również wypolerować lakier samochodowy bez obawy o jego uszkodzenie.

Szlifierka mimośrodowa Silverstorm 240W

Zawartość pudełka

  • Szlifierka mimośrodowa
  • Podstawa z mocowaniem na rzep
  • 2 arkusze szlifierskie
  • Instrukcja obsługi

mat. Silverline

Dodaj komentarz

Top