JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Elektronarzędzia > SILVERLINE Szlifierko – polerka kątowa 1200 W

SILVERLINE Szlifierko – polerka kątowa 1200 W

Szlifierko-polerka Silverline
Szlifierko-polerki to narzędzia przeznaczone do obróbki różnorakich powierzchni. Wykorzystywane są do szlifowania i polerowania drewna, tworzyw sztucznych, kamieni, różnego typu blatów, schodów, parkietów oraz powierzchni lakierowanych. Głównym zastosowaniem tych elektronarzędzi jest jednak polerowanie pojazdów w warsztatach samochodowych.

Szlifierko-polerki to podstawowe narzędzia pracy każdego zakładu blacharsko-lakierniczego. Wykonanie poważniejszych napraw lakierniczych bez udziału szlifierki jest praktycznie niewykonalne, dlatego jest to jedno z podstawowych narzędzi pracy lakiernika. Polerki różnią się od siebie wielkością tarczy, mocą oraz dodatkowymi funkcjami. Oferta rynkowa jest dosyć szeroka i sprowadza się do wyboru w dwóch kwestiach. Pierwszym jest wybór odpowiedniego rodzaju narzędzia, a drugim wybór marki i modelu. Jednym z ciekawszych urządzeń tego typu dostępnych na naszym rynku, stanowiącym kompromis pomiędzy jakością i ceną, jest szlifierko-polerka kątowa marki Silverline o mocy 1200W.

Szlifeirko-polerka Silverline 1200W

Szlifierko-polerka kątowa Silverline 1200W

Zasilana sieciowo polerko-szlifierka Silverline posiada gwint wrzeciona szlifierki o rozmiarze M14. Wyposażona została w talerz o średnicy 180 mm z mocowaniem na rzep do tarczy szlifujących, polerujących oraz z owczej skóry. Regulacja prędkości w zakresie 800-3500 obr./min. pozwala dopasować obroty urządzenia do wykonywanej pracy. Urządzenie wyposażone zostało również w przycisk z blokadą włącznika w pozycji On oraz blokadę wrzeciona. Rękojeść w kształcie litery D pozwala na kontrolowaną pracę podczas szlifowania i polerowania. Na uwagę zasługuje również łatwy dostęp do szczotek węglowych co ułatwia ich wymianę. Szlifierko-polerka Silverline oferowana jest w zestawie z talerzem szlifierskim, tarczą szlifierską oraz tarczą nakładaną z owczej skóry.

Szlifeirko-polerka Silverline 1200W

Zawartość pudełka

  • szlifierko-polerka 1200 W
  • tarcza szlifierska z mocowaniem na rzep
  • syntetyczna tarcza polerska
  • tarcza szlifierska
  • 2 wkręty sześciokątne
  • klucz sześciokątny
  • rękojeść typu D
  • instrukcja obsługi

mat. Silverline

Dodaj komentarz

Top