JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Narzędzia dla majsterkowiczów > Nowe sprężarki Silverline

Nowe sprężarki Silverline

sprężarka powietrza silverline
Oferta firmy Silverline wzbogaciła się o dwie nowe sprężarki powietrza o mocy 1500W, które z pewnością powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego garażu. Przydadzą się do zasilania szerokiej gamy narzędzi pneumatycznych, pompowania kół, malowania płotu czy samochodu. Pomogą precyzyjnie wyczyścić urządzenia, narzędzia, a nawet meble ogrodowe, z których trzeba wydmuchać śmieci, pył itd.
Sprężarka powietrza Silverline

Sprężarka jest bazą dla wielu narzędzi. Umożliwia pompowanie kół, piaskowanie, lakierowanie, napędza piły, przecinarki, to do niej podpina się klucze pneumatyczne umożliwiające szybkie i bezproblemowe odkręcenie i zakręcenie każdej śruby. Jest jednym z najważniejszych urządzeń w zastosowaniach warsztatowych.

Nowe sprężarki powietrza  Silverline wyposażone zostały w wytrzymałe i niezawodne silniki smarowane olejem o mocy 1500W (2 KM). Do wyboru są dwie wersje sprężarek o pojemności 24 lub 50 litrów. Chłodzone powietrzem silniki tych urządzeń zapewniają maksymalny przepływ powietrza na poziomie 144 l/min, co pozwala uzyskać ciśnienie 8 bar.

sprężarka powietrza silverline

Obie sprężarki wyposażone zostały w szybkozłączki 3 w 1 oraz automatyczny start /stop i przełącznik ciśnieniowy. Ciśnienie powietrza dostarczane do narzędzi pneumatycznych, może być dopasowywane dzięki regulatorowi, zaś jego wartość jest wyświetlana na mierniku.

W zestawie razem ze sprężarką producent dołącza dwie szybkozłączki, filtr wlotu powietrza, butelkę oleju wraz z przenośnym zestawem.

Dane techniczne:

Sprężarka powietrza 2 KM, 1500 W24 l50 l
Napięcie elektryczne230 V ~ 50 Hz230 V ~ 50 Hz
Moc1500W / 2KM1500W / 2KM
Pojemność zbiornika24 l50 l
Prędkość bez obciążenia 2850 obr./min 2850 obr./min
Ciśnienie na wylocie8 bar8 bar
Waga 22 kg 28 kg
Długość kabla zasilającego1,8 m 1,8 m
Specyfikacja olejuSyntetyczny 15w-40Syntetyczny 15w-40
Funkcja zabezpieczającaZawór bezpieczeństwaZawór bezpieczeństwa
Wykończenie Malowane Malowane

Nowe produkty Silverline posiadają 3 letnią gwarancję.

Dodatkowe informacja na stronie producenta https://www.silverlinetools.com/pl-PL/

mat. Silverline

Dodaj komentarz

Top