JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Narzędzia dla instalatorów > Najnowsza walizka na narzędzia Wiha XXL III

Najnowsza walizka na narzędzia Wiha XXL III

Przy okazji zaproszenia do wzięcia udziału w misji na Marsa firma Wiha prezentuje nową walizkę na narzędzia XXL III electric, która zgodnie z hasłem kampanii marketingowej umożliwia wejście w zupełnie nowe światy. Planeta Mars, znana z pagórkowatych krajobrazów, gór, wulkanów i innych nieprzewidywalnych zdarzeń, służy jako miejsce do zaprezentowania wyjątkowej koncepcji walizki. Umożliwia ona użytkownikom bezproblemowy i komfortowy transport „mobilnego warsztatu na kółkach” niezależnie od ukształtowania terenu. Dzięki wytrzymałej, wielofunkcyjnej obudowie i dopasowanemu do potrzeb wyposażeniu ta najnowsza generacja walizek oferuje profesjonalistom liczne korzyści w kwestii funkcjonalności, wydajności i bezpieczeństwa.

Wiha XXL III electric

Dzięki specjalnie skonstruowanym kółkom w rozmiarze XXL walizkę można zabrać dosłownie wszędzie. Bez problemu poradzi sobie z trudnym terenem, schodami czy standardowymi przeszkodami, ułatwiając użytkownikom dostęp i zwiększając ich swobodę ruchu. W przypadku konieczności pracy przy stropach lub w wyższych pomieszczeniach, zawsze można skorzystać z wysuwanego schodka, zaś zamknięta walizka stojąca na stabilnych nóżkach może służyć jako mobilny podest. To drobne innowacje, które przenoszą komfort pracy w nowy, lepszy wymiar!

Wiha XXL III electric

Najnowsza walizka sprawdzi się także jako stół warsztatowy w przypadku drobnych prac, na przykład podczas piłowania. Skracanie korytek kablowych, rur lub prętów nie będzie już dłużej stanowić problemu. Wystarczy włożyć obrabiany materiał do jednego z dwóch rowków w pokrywie, odmierzyć pożądaną długość przy pomocy zintegrowanej miarki i skrócić. Możliwe jest także ustawienie otwartej walizki na czterech składanych nóżkach, co zapewnia zdecydowanie przyjemniejszą, wydajniejszą i bardziej ergonomiczną pozycję w trakcie pracy, ponieważ użytkownik nie musi pochylać się ku ziemi, aby wziąć narzędzie. Dzięki swojej funkcjonalności produkt jest rekomendowany przez niemieckich lekarzy i fizjoterapeutów.

Amortyzatory zapobiegną przypadkowemu zamykaniu pokrywy i zredukują ryzyko zmiażdżenia palców. Dodatkowo walizkę można bezpłatnie spersonalizować, rejestrując się na myWiha i zamawiając własną etykietę. Jako ochrona przed kradzieżą narzędzi służy zintegrowany mechanizm oraz kłódka, przy pomocy których walizkę można zabezpieczyć przed ingerencją osób trzecich. Bo ochrona to priorytet!

Wiha XXL III electric

Do 100-częściowego wyposażenia należą między innymi znane klasyczne produkty dla elektryków Wiha, takie jak izolowane wkrętaki SoftFinish slimFix, sprytne szczypce, automatyczne narzędzie do zaciskania i ściągania izolacji, czy też specjalne narzędzia ręczne, jak np. poziomica dla elektryków. Do tego dochodzą ostatnie nowości, jak np. piła kabłąkowa, wielofunkcyjna latarka, młotek dla elektryków, czy też wprowadzony na rynek w 2020 roku jednobiegunowy, bezdotykowy Volt Detector. Oprócz tego w praktycznej torbie znajduje się również niedawno wyróżniony nagrodą iF Product Design Award 2020 32-częściowy zestaw slimVario electric. Trzy różne warianty rękojeści do wkrętaka, bity slimBit, nasadki i adaptery umożliwiają użytkownikom maksymalną swobodę łączenia w przypadku wszystkich zadań związanych z przykręcaniem.

mat. WIHA

Top