JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Narzędzia budowlane > Myjka wysokociśnieniowa Silverline

Myjka wysokociśnieniowa Silverline

Myjka wysokociśnieniowa Silverline
Myjka ciśnieniowa to obecnie niezastąpione urządzenie w każdym ogrodzie i garażu. Dzięki niej wszelkie prace porządkowe stają się prostsze i znacznie szybsze. Zamieniając wąż ogrodowy na myjkę ciśnieniową, znacznie sprawniej i szybciej podlejemy ogród, umyjemy auto czy kostkę przed domem zmniejszając przy tym rachunki za wodę.

Myjki wysokociśnieniowe to urządzenia cieszące się coraz większą popularnością zarówno wśród profesjonalistów jak i domowych użytkowników. Pozwalają one błyskawicznie umyć auto, taras, ogrodzenie, czy elewację domu oraz wiele innych obiektów o dużej powierzchni. Jednym z ciekawszych urządzeń tego typu jest ciśnieniowa myjka Silverline o mocy 2100 W umożliwiająca pracę ze strumieniem wody pod ciśnieniem 165 bar.

Myjka ta idealnie sprawdzi się zarówno do mycia samochodu jak i utrzymywania porządku w przydomowym ogrodzie czy na tarasie. Jej chłodzony powietrzem silnik indukcyjny oferuje niezawodność oraz dużą efektywność energetyczną. Automatyczna funkcja auto/stop aktywuje i dezaktywuje urządzenie za każdym nacisnięciem/zwolnieniem spustu. Lanca do czyszczenia wysokociśnieniowego posiada dyszę z regulacją ciśnienia (wysokie/niskie) oraz dyszę z dozownikiem detergentu. Praktycznym rozwiązaniem tej myjki jest jej uchwyt, do którego zamocowano pojemnik na dyszę, zwijak węża wodnego oraz hak na przewód elektryczny. Dzięki długiemu, pięciometrowemu wężowi wysokociśnieniowemu oraz równie długiemu przewodowi zasilania zakres pracy tego urządzenia jest wystarczająco duży do wykonania większości prac w ogrodzie. Teleskopowa tylna rękojeść oraz praktyczne kółka znacznie ułatwiają manewrowanie urządzeniem. W zestawie wraz z urządzeniem znajdziemy wszystkie niezbędne elementy do jego użytkowania i przechowywania.

Zawartość pudełka Dane techniczne
Myjka wysokociśnieniowa 2100 W
Dysza
Przedłużka lancy
Rękojeść lancy
Zwijak węża 5 m
Zacisk lancy
Podpora na dyszę
Hak na przewód
Złącze na wąż
Szpilka czyszcząca
Instrukcja obsługi
Wkręt
Wykończenie: Plastik
Stopień ochrony: IPX94
Prędkość bez obciążenia: 2940 obr./min
Moc: 2100 W
Waga: 20 kg

mat. Silverline

Dodaj komentarz

Top