JESTEŚ TU
Home > Targi, konferencje, imprezy branżowe > MIĘDZYNARODOWE TARGI EISENWARENMESSE 2020 zostały przełożone na wiosnę 2021 roku !!!

MIĘDZYNARODOWE TARGI EISENWARENMESSE 2020 zostały przełożone na wiosnę 2021 roku !!!

Eisenwarenmesse
Międzynarodowe Targi EISENWARENMESSE zaplanowane w Kolonii w terminie od 1 marca 2020 r. zostały przełożone na nowy termin w lutym 2021 r. W ten sposób Koelnmesse reaguje na coraz ostrzejszą sytuację globalną wokół niedawnego pojawienia się koronawirusa.

Oprócz krajów azjatyckich już dotkniętych wirusem, również Włochy stały się pierwszym krajem europejskim dotkniętym przypadkami infekcji. Europejscy ministrowie zdrowia spotykają się dziś w Rzymie aby omówić obecną sytuację i możliwe środki zapobiegawcze. Ponadto od weekendu wystawcy z branży narzędziowej wyrażało swoją wielką troskę o zdrowie swoich pracowników.

W związku z obecnymi wydarzeniami i dużym udziałem azjatyckich wystawców na targach EISENWARENMESSE zespół zarządzający Koelnmesse ponownie ocenił obecną sytuację i w porozumieniu z branżą postanowił wyznaczyć nowy termin tej imprezy.

Oczekiwano, że około 3000 wystawców, w tym około 1200 z Chin, weźmie udział w tegorocznej edycji targów, wiodącej na świecie platformie innowacji i biznesu dla branży sprzętowej, która odbywa się co dwa lata w Kolonii. Zarejestrowani wystawcy i goście są teraz powiadamiani o odroczeniu.

Top