JESTEŚ TU
Home > Aktualności > Husqvarna konsoliduje marki w ramach swojego portfolio produktów do obróbki powierzchni

Husqvarna konsoliduje marki w ramach swojego portfolio produktów do obróbki powierzchni

Husqvarna konsoliduje marki w ramach swojego portfolio produktów do obróbki powierzchni
Husqvarna Construction Products konsoliduje swoje portfolio marek w segmencie obróbki powierzchni. W związku z tym marka produktów, usług i rozwiązań HTC zostanie zastąpiona marką Husqvarna i włączona do globalnej oferty Husqvarna.

Husqvarna nabyła HTC w 2017 roku i od tego czasu obie marki blisko ze sobą współpracowały w ramach wielomarkowej struktury. Konsolidacja daje nowe możliwości skupienia sił i inwestycji dla rozwijania produktów i usług.

– Jesteśmy pewni, że dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich trzech lat, będziemy w stanie lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów i rozwijać całą branżę szlifowania posadzek poprzez rozszerzanie oferty w ramach jednej silnej marki – mówi Stijn Verherstraeten, wiceprezes w dziale powierzchni i posadzek betonowych Husqvarna Construction.

Produkty, usługi i rozwiązania HTC będą dostępne pod marką Husqvarna od początku 2021 roku.

 – Cieszymy się na myśl, że wszystkim klientom HTC i Husqvarna będziemy mogli zaoferować „cały świat nowych” możliwości w ramach obu platform produktowych. Mogę również zdradzić, że na 2021 rok przygotowujemy kilka interesujących premier – dodaje Stijn Verherstraeten.

Nowa oferta produktów do obróbki powierzchni Husqvarna będzie najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertą na rynku.

Top