JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Elektronarzędzia > Elektryczny strug ręczny Silverline 710 W

Elektryczny strug ręczny Silverline 710 W

SILVERLINE Elektryczny strug
Elektryczny strug ręczny to nic innego jak napędzany silnikiem odpowiednik poczciwego hebla. Przesuwając nim po drewnianej powierzchni zdzieramy jej cienką warstwę. Wykorzystywany jest do wyrównywania powierzchni elementów drewnianych, ich pocieniania, fazowania kantów lub wstępnego nadawania kształtu.

Praca z elektrycznym heblem nie różni się specjalnie od pracy ręcznym strugiem. Jest natomiast z pewnością szybsza i łatwiejsza. Wystarczy ustawić głębokość, na jaką nóż będzie się zagłębiał w materiale, uruchomić włącznikiem silnik i przesuwać strug w jednostajnym, niezbyt szybkim tempie równomiernie dociskając go do obrabianego materiału. Warto na czas pracy podłączyć do niego odkurzacz, żeby odsysał wióry.

Elektryczny strug ręczny Silverline 710 W

Elektryczny strug ręczny Silverline 710 W

W bogatej ofercie firmy Silverline znajdziemy cała gamę narzędzi stolarskich. Wśród nich także i elektryczny strug z silnikiem o mocy 710 W wyposażony w dwustronne ostrze TCT na bębnie. Silnik o takiej mocy jest wystarczająco wydajny. Z łatwością będzie sobie radził z twardym drewnem nawet przy maksymalnej głębokości skrawania.

Liczba obrotów głowicy tego urządzenia wynosi 17.000 obrotów na minutę co zapewnia dokładne struganie. Maksymalna głębokość strugania wynosi 2 mm i może być regulowana w odstępach 0,5 mm. Strug ten posiada standardową jak na ten rodzaj narzędzi szerokość strugania wynoszącą 82 mm.

Zawartość pudełka

  • Elektryczny strug ręczny 710 W
  • Zapasowy pasek napędowy
  • Klucz
  • Para zapasowych szczotek węglowych
  • Torba na pył
  • Osłona
  • Instrukcja obsługi

mat. Silverline

Dodaj komentarz

Top