JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Elektronarzędzia > Elektryczny pilnik taśmowy Silverline

Elektryczny pilnik taśmowy Silverline

Elektryczny pilnik taśmowy Silverline
Elektryczny pilnik taśmowy firmy Silverline idealnie nadaje się do usuwania kamienia, szlifowania i polerowania spawów, kształtowania otworów i spoin oraz szlifowania w trudno dostępnych zakamarkach. Zaprojektowany został do pracy w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych.
Elektryczny pilnik taśmowy Silverline

Elektryczny pilnik taśmowy firmy Silverline posiada ramię o długości 130 mm z możliwością regulacji kąta pracy. Przystosowany został do współpracy z pasami ściernymi o szerokości 13 mm o różnej ziarnistości. Maksymalna prędkość taśmy sięga 550 m/min.

Elektryczny pilnik taśmowy Silverline

Dzięki regulacji prędkości za pomocą wygodnego pokrętła, można dobrać prędkość obrotową taśmy tak, aby osiągnąć odpowiednią szybkość usuwania materiału i wykończenia, stosownie do wykonywanego zadania i rodzaju materiału. U podstawy ramienia znajduje się śruba napinająca/zwalniająca, która napina lub rozluźnia pas w celu poprawy wydajności, a także ułatwia demontaż i wymianę pasa.

Elektryczny pilnik taśmowy Silverline

Odpylanie odbywa się poprzez podłączenie posiadanego systemu odsysania do adaptera umieszczonego z boku podstawy narzędzia. Użytkownicy chwalą sobie bardzo dobrą równowagę narzędzia uzyskaną dzięki unikalnemu położeniu silnika.

Elektryczny pilnik taśmowy firmy Silverline kompatybilny jest z pasami szlifierskimi o wymiarach 13 x 457 mm o różnej ziarnistości, w tym pasami Silverline (910232) zestaw 5 szt. W zestawie z narzędziem znajdują się dwa pasy szlifierskie – P80 oraz P120 – dzięki czemu można zabrać się do pracy od razu po rozpakowaniu urządzenia.

Zawartość pudełka

  • Pilnik taśmowy 260 W
  • Port odsysania pyłu
  • 2 Pasy szlifierskie (P80 i P120)
  • Instrukcja obsługi
Elektryczny pilnik taśmowy Silverline

mat. Silverline

Dodaj komentarz

Top