JESTEŚ TU
Home > Aktualności > EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE przeniesione na wrzesień 2022

EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE przeniesione na wrzesień 2022

Jednorazowe przesunięcie na jesień zapewni maksymalny udział wystawców i odwiedzających, w tym rozwijających się  azjatyckich rynków sprzedaży i produkcji.

Logo Eisenwarenmesse

„Jako wiodące na świecie targi branży narzędziowej, naszym celem jest zapewnienie kompleksowego przeglądu globalnego rynku oraz zgromadzenie dostawców i nabywców z całego świata. Mając to na uwadze, wspólnie ze stowarzyszeniami i wystawcami postanowiliśmy zorganizować EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE w dniach 25-28 września 2022 r., zamiast pierwotnie planowanych terminów 6-9 marca 2022 r.” – zapowiedział dyrektor operacyjny Koelnmesse , Oliver Frese, w Kolonii.

Koelnmesse Entrance East

Ponieważ sytuacja pandemiczna nadal rozwija się dynamicznie na całym świecie, a w marcu spodziewane są surowe ograniczenia w podróżowaniu, szczególnie na ważne azjatyckie rynki zamorskie, ten scenariusz jest korzystny dla wszystkich: wystawcy mogą zaplanować na wrzesień z dłuższym terminem realizacji i liczyć na zwykła międzynarodowa publiczność, w tym z Azji. Zwiedzający mogą liczyć na renomowane grono uczestników oraz atrakcyjny program wydarzenia, który kształtuje duża liczba wystawców. Cyfrowe rozszerzenie EISENWARENMESSE @home będzie również oferowane we wrześniu.

Top