JESTEŚ TU
Home > Rodzaj narzędzi > Narzędzia samochodowe > Cztery kółka, pięć gwiazdek i jedno świetne rozwiązanie

Cztery kółka, pięć gwiazdek i jedno świetne rozwiązanie

Kiedy dochodzi od usterki w samochodzie to najprawdopodobniej w najmniej spodziewanych okolicznościach i daleko od domu. A laweta niestety kosztuje… i to całkiem sporo. Czy nie lepszym pomysłem byłoby wezwanie mechanika na miejsce? No tak, ale czy specjalista będzie miał ze sobą wszystkie niezbędne narzędzia i czy ich transport jest w ogóle możliwy? Dzięki firmie Wiha, która wprowadziła na rynek rozbudowane systemy z akcesoriami najwyższej jakości – 5 STARS SYSTEM – to możliwe! Wśród nich błyszczy plecak narzędziowy dla mobilnego mechanika – prawdziwego specjalisty na miarę XXI wieku!

Niezawodność, funkcjonalność, wysoka jakość – to trzy główne cechy, jakimi powinny charakteryzować się rozwiązania, w które zechce zainwestować każdy mechanik. Dlatego, aby zaprojektować narzędzia, które pełni zadowolą fachowców, najlepiej stworzyć je wraz z nimi. Z takiego założenia wyszła firma Wiha – badając potrzeby przedstawicieli różnych branż stworzyła kompletne systemy narzędziowe idealnie dopasowane do wymagań konkretnych zawodów. Następnie postanowiła „zamknąć” je w możliwie jak najbardziej ergonomicznym opakowaniu, które zapewniłoby bezpieczne przechowywanie i sprawdziło się w transporcie. Wybór mógł być tylko jeden – plecak Veto Pro Pac!

Skompletowanie narzędzi w jednym miejscu pozwoli oszczędzić czas, pieniądze oraz nerwy – teraz wszystko mamy w zasięgu ręki, co sprawia, że praca jeszcze nigdy nie była tak komfortowa.

Plecak pojemny jak bagażnik

Nawet najbardziej doświadczony mechanik nie jest w stanie przewidzieć, jakie konkretne narzędzia przydadzą mu się w trakcie usuwania usterki. Dlatego powinien mieć pod ręką możliwie jak największy arsenał. Plecak Veto został zaprojektowany tak, aby pomieścić niezbędne „must have” oraz wiele więcej, zapewniając przy tym niesamowicie łatwy dostęp do akcesoriów także w najmniej spodziewanych sytuacjach.

– Jego górna część wykonana jest z materiału wzmocnionego nylonem, co czyni go odpornym na przetarcia i uszkodzenia. Do wykonania dolnej części został wykorzystany polipropylen, dzięki czemu podstawa plecaka jest wodoodporna. Jego tył to pianka EVA, która doskonale dopasowuje się do kręgosłupa, tłumi drgania oraz zabezpiecza nie tylko nasze plecy, ale także narzędzia znajdujące się w środku. Całość uzupełniają szerokie i ultrawytrzymałe szelki, gwarantujące stabilność konstrukcji – opisuje XYZ, ekspert firmy Wiha.

Plecak posiada liczne wewnętrzne przegródki, a cały pakiet szlufek, kieszeni i pętelek pozwala na przechowywanie dodatkowych narzędzi oraz materiałów na zewnątrz. Wyciągane haki umożliwiają zawieszenie plecaka, aby wyjmować narzędzia w sposób bezpieczny dla kręgosłupa, zaś za sprawą dna ze stabilnego polipropylenu, obudowy z impregnowanego nylonu oraz wysokiej jakości wykonania plecak staje się odporny na wilgoć i zabrudzenia, co przydaje się zwłaszcza, gdy musimy go postawić na ziemi. Formowana termicznie oraz ergonomiczna wyściółka pleców zapewnia komfort noszenia. Przy wymiarach 33 cm x 48 cm x 23 cm oraz masie 8,08 kg plecak jest idealnym towarzyszem wszelkich prac w terenie.

Zestaw gotowy na każde ewentualności

O zaletach, które kryją się w plecaku firmy Wiha przeznaczonym dla mechaników można pisać długo. Jednak fachowcy z pewnością docenią konkret, który kryje się po rozpięciu suwaków. Oto, co tam znajdziecie:

 • 1x Zestaw kluczy trzpieniowych w uchwycie ProStar Sześciokątny z główką kulistą chromowany matowo 10-cz. (07185)
 • 1x Wkrętak SoftFinish 12 x 200 mm (03231)
 • 1x Wkrętak SoftFinish płaski z trzonem okrągłym do głęboko położonych śrub 3 x 100 mm (00687)
 • 1x Wkrętak SoftFinish płaski z trzonem okrągłym do głęboko położonych śrub 4 x 100 mm (00692)
 • 1x Wkrętak SoftFinish Phillips z trzonem okrągłym PH1 x 80 mm (00756)
 • 1x Wkrętak SoftFinish Phillips z trzonem okrągłym PH2 x 100 mm (00759)
 • 1x Zestaw kluczy nasadowych i bitów 1/4″ 40-el. łącznie z torbą funkcyjną z zaczepem do paska (44684)
 • Zestaw kluczy płasko-oczkowych z grzechotką w różnych rozmiarach
 • 1x Szczypce nastawne Professional przewleczone 250 mm (26762)
 • 1x Szczypce uniwersalne Industrial z DynamicJoint® i OptiGrip z bardzo długim ostrzem 180 mm (30826)
 • 1x Szczypce do cięcia bocznego Industrial z DynamicJoint® 180 mm (43338)
 • 1x Młot inżyniera

Pięciogwiazdkowy system dla każdego

Dzięki kampanii 5 STAR SYSTEM Wiha kolejny raz udowadnia, że w kontekście ergonomii, jakości i profesjonalizmu nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Skondensowanie uwagi na funkcjonalności, mobilności i bezpieczeństwie zaowocowało kolejnym produktem po walizce XXL II i plecaku przeznaczonym dla elektryków. Napędzani znakomitym przyjęciem, poszerzają swą ofertę o zestaw dedykowany mechanikom.

mat. WIHA

Top