Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim


Wiha
Skuteczność
w zasięgu rękiErgonomia, nowatorskie rozwiązania, jakość oraz bezpieczeństwo są głównymi atutami narzędzi produkowanych przez niemiecką firmę Wiha Werkzeuge GmbH. Pomysły projektantów tworzących przy deskach kreślarskich to za mało, aby znaleźć rozwiązanie problemów dla wymagających użytkowników. Potrzeby powstają w miejscu pracy i naszym zadaniem jest szybkie reagowanie na wymagania użytkowników. Tylko w ten sposób można dobrze zrozumieć trudności, z jakimi spotykają się nasi klienci i odpowiednio reagować na ich życzenia. Zdajemy sobie dobrze sprawę, że sama wiedza techniczna naszych inżynierów to za mało. Tylko bezpośrednia bliskość pozwala na odpowiednie wyczucie tematu. Działamy już w ten sposób od ponad 70 lat, czego dowodem są nasze produkty, a potwierdzeniem słuszności takiego działania, zadowolenie naszych klientów.


Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim We wcześniejszych artykułach pisaliśmy o innowacyjnych rozwiązaniach wykorzystywanych przy produkcji narzędzi VDE, przeznaczonych do pracy pod napięciem do 1000V. Program wkrętaków Wiha SoftFinish electric z rodziny slim czy szczypce Wiha Inomic electric są wykorzystywane również przez naszych klientów w Polsce. Narzędzia te rozwiązują bardzo dobrze bieżące problemy użytkowników. Praca w różnych warunkach wymaga od producenta tworzenia różnego rodzaju opakowań oraz zestawów dopasowanych do charakteru wykonywanych prac serwisowo-remontowych.
Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim
Firma Wiha Werkzeuge GmbH również w tym kierunku wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Oferuje w swoim programie bogaty asortyment toreb z wyselekcjonowanymi narzędziami do danego zastosowania. Przejrzyste rozmieszczenie najczęściej wykorzystywanych narzędzi w praktycznych etui pozwala na minimalizację ciężaru oraz rozmiarów konkretnych zestawów. Możliwe jest to dzięki ciągłej współpracy tak z użytkownikami, jak również z firmami które projektują oraz produkują urządzenia dla energetyki.

Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim Największe bezpieczeństwo w najmniejszym formacie.
Hasło to bardzo dobrze odwzorowuje idee powstania całego systemu wkrętaków Wiha SoftFinish electric slimVario. Jedna uniwersalna rękojeść VDE oraz seria wymiennych końcówek slimBit VDE, długości 75 mm pozwala na znaczną redukcję wagi i rozmiaru. Zestawy spakowane są w płócienne etui zapinane na rzep, które można schować do kieszeni, torby czy po prostu zamocować bezpośrednio do paska od spodni. W oparciu o ten system stworzone jest kilkanaście zestawów z różnym asortymentem końcówek. Podstawowy zestaw składa się z 7 sztuk narzędzi, to tzw. „Zestaw startowy” i można go dowolnie rozbudowywać. W skład największego, natomiast, wchodzi aż 18 elementów, z wkrętakiem dynamometrycznym TorqueVario-S VDE włącznie. Wymiar opakowania 190x100x35 mm.
Bardzo popularnym zestawem jest tzw. „piórnik” oferowany z pięcioma podstawowymi wkrętakami VDE oraz z jedną sztuką szczypiec, w zależności od potrzeb z uniwersalnymi 180 mm VDE lub tnącymi, bocznymi 160 VDE. Materiałowe etui pozwala na rozszerzenie tego mini zestawu o inne narzędzia. Wymiary torby to 300x150x70 mm.

Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim Następną grupę tworzą zestawy w większych torbach, zapinanych na suwak podobnie jak „piórniki”, ale mieszczące od 12 do 31 elementów. Wyposażenie umożliwia wykonywanie bardziej zaawansowanych prac w obrębie urządzeń VDE. Wymiary torby to 330x270x60 mm.

Kolejna grupa to zestawy przygotowane dla techników serwisowych, których praca wiąże się szczególnie z pracą na wysokości. Praktyczna torba mocowana do pasa nie krępuje ruchów w trakcie realizacji zadań. Wyposażenie stanowi 10 sztuk narzędzi do wykonywania podstawowych czynności elektrotechnicznych. Wymiary torby 250x270x50 mm.

W celu przenoszenia większej ilości narzędzi oraz innych potrzebnych elektrotechnikowi urządzeń i materiałów, przygotowano specjalny zestaw oferowany razem z dużą, trzyczęściową torbą narzędziową. W skład podstawowego wyposażenia wchodzi 29 sztuk narzędzi niezbędnych dla technika serwisowego. Firma Wiha wyszła z założenia, że do pracy, oprócz narzędzi oferowanych z naszego programu produkcyjnego, technicy wykorzystują również inne urządzenia lub przyrządy które muszą ze sobą nosić. Dlatego ta torba składa się z komory głównej oraz dwóch dopinanych na suwak błyskawiczny kieszeni bocznych. Kieszeń taka jest wyposażona w szereg przegródek i uchwytów na poszczególne narzędzia. Wszystkie narzędzia Wiha mieszczą się w jednej z nich, druga jest do wykorzystania na indywidualne uzupełnienie w elementy niezbędne do wykonywania pracy. Główna komora jest usztywniona i wyłożoną miękką tkaniną, można w niej bezpiecznie przenosić laptop, mierniki lub dokumentację. Dużą zaletą tego systemu jest jego podzielność. Nie trzeba nosić całej torby do każdej czynności, można odpiąć kieszeń boczną, i zabrać ze sobą tylko te narzędzia które w danej chwili będą nam potrzebne. W tym celu, każdy z segmentów posiada wygodne uchwyty. Torba wykonana jest z mocnej tkaniny. Dodatkowo wyposażona jest w solidny pas do noszenia jej na ramieniu. Wymiary to ok. 470x350x220 mm.

Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim Firma Wiha Werkzeuge GmbH jest jednym z wiodących światowych producentów narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle z siedzibą w Schonach w niemieckim Szwarcwaldzie. Już od ponad 70 lat nazwa Wiha to synonim innowacyjnych narzędzi o najwyższej jakości, takich jak wkrętaki, wkrętaki dynamometryczne, klucze sześciokątne, bity młotki, szczypce, narzędzia pomiarowe i węże przegubowe. Liczne wyróżnienia potwierdzają prawo firmy do posiadania pozycji lidera w zakresie funkcjonalności i wzornictwa produktów. Obecnie 650 pracowników firmy zajmuje się produkcją i sprzedażą ponad 3500 markowych narzędzi dla profesjonalistów.

Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim Wkrętaki Wiha SoftFinish electric z rodziny Slim
mat. Wiha