Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Akcja serwisowa VOLVO

Atrakcyjny
serwis
Volvo
C30/ S40/ V50

Dla właścicieli modeli Volvo z małej platformy – C30, S40 i V50, Volvo przygotowało specjalną ofertę na ich serwisowanie – „Najlepszy czas na serwis”. Do 31 października będą mogli skorzystać z atrakcyjnego rabatu na części zamienne i koszt ich wymiany.

Od 3 września do 31 października, właściciel każdego Volvo C30, S40 i V50, bez względu na jego rok produkcji, otrzyma 30% rabatu na zakup części zamiennych oraz 50% zniżki na usługę ich wymiany. Z oferty będą mogli skorzystać również właściciele modelu V40 produkowanego do 2004 roku.

Akcją serwisową zostały objęte części wschodzące w skład układu kierowniczego, zawieszenia, układu hamulcowego, układu chłodzenia oraz silnika.

Dedykowana oferta dla właścicieli modeli z małej platformy ma ich zachęcić do odwiedzania autoryzowanych serwisów Volvo. Ta oferta ma pokazać, że nasz serwis jest nie tylko bardzo doświadczony i profesjonalny, ale również atrakcyjny cenowo – podsumowuje Marek Szymański, Dyrektor ds. Technicznych i Obsługi Klienta w Volvo Auto Polska.
Akcja serwisowa VOLVO Akcja serwisowa VOLVO
Akcja „Najlepszy czas na serwis” rozpoczęła się 3 września i potrwa do 31 października.

Aby umówić się na spotkanie wystarczy odwiedzić Autoryzowany Serwis Volvo. Więcej informacji o akcji udziela infolinia Volvo801 1 VOLVO ( 801 1 86586), z telefonu komórkowego 502 2 VOLVO (502 2 86586).


mat. Volvo