Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Kieszeń na narzędzia TOPEX 79R430

TOPEX
Kieszeń na narzędzia
TOPEX 79R430


W ofercie marki TOPEX znajdują się nie tylko solidne narzędzia ręczne, ale także wiele akcesoriów ułatwiających różne prace remontowo-budowlane. Jednym z nich jest nowa kieszeń na narzędzia Topex idealna zarówno dla specjalisty jak i majsterkowicza.

Kieszeń na narzędzia TOPEX 79R430 Kieszeń na narzędzia TOPEX 79R430 wyposażona została w 11 przegród, w których z łatwością umieścimy wszelkie narzędzia „pierwszej potrzeby”. Dodatkowo kieszeń posiada specjalnie wzmocniony uchwyt na młotek, zwiększający bezpieczeństwo pracy. Produkt mocowany jest do pasa. Całość wykonana została z Cordury – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia. Wpływa to znacznie na wytrzymałość produktu i umożliwia intensywną eksploatację przez długie lata.

Nowa kieszeń na narzędzia TOPEX 79R430 jest propozycją dla tych, którzy do swoich warsztatów szukają funkcjonalnych rozwiązań i produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

mat. Topex
www.topex.pl