Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Kamasa Tools - cyfrowy mierniku momentu z funkcją dokręcania pod kątem 360°

Nowa szlifierka taśmowa
w ofercie narzędzi
pneumatycznych

Kamasa Tools


Po okresie zimy warto poświęcić trochę czasu na wykonanie prac szlifierskich i naprawczych w samochodzie. W ramach oferty narzędzi pneumatycznych, Kamasa Tools wprowadziła na rynek nową szlifierkę taśmową.

Szlifierka taśmowa Kamasa Tools K 9817 umożliwia regulację kąta ramienia szlifierskiego, a obudowa wykonana z aluminium wyposażona jest w gumowany uchwyt. Taśmy szlifierskie o szerokości 10 mm zapewniają łatwą obsługę nawet przy ograniczonej przestrzeni; wymiana taśmy jest szybka i prosta. Szlifierka taśmowa wyposażona jest w 360-stopniowe obrotowe przyłącze powietrza co zapobiegania plątaniu przewodów.

"Narzędzia pneumatyczna oferują wiele korzyści, z których najistotniejszą jest wytłumienie hałasu oferowane we wszystkich narzędziach. Poziom hałasu silnika jest niski - wynosi 80 dBA, dzięki czemu praca z tymi narzędziami staje się przyjemnością" mówi Ola Gustafsson, specjalista ds. produktu w Kamasa Tools.

Szlifierka taśmowa z napędem pneumatycznym jest już dostępna w sklepach.

mat. Kamasa Tools
www.kamasatools.com