Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Nowe przenośne systemy magazynowania

STANLEY
Nowe przenośne
systemy magazynowania

Firma Stanley wzbogaca ofertę systemów magazynowania narzędzi o nowe ruchome warsztaty. Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o majsterkowiczach i rzemieślnikach, którzy cenią łatwy transport i dostęp do narzędzi.

Stanley wprowadził na rynek kolejne nowości – ruchome warsztaty w wersji 3w1 i 2w1. Produkty te stworzono z myślą o osobach, które do codziennej pracy potrzebują zestawu niezbędnych narzędzi, a ponadto zależy im na szybkim transporcie i łatwym dostępie do wykorzystywanego sprzętu.

Ruchomy warsztat 3w1 Stanley został zaprojektowany tak, by użytkownik mógł maksymalnie wykorzystać jego pojemność oraz utrzymać w nim porządek. Na ruchomy warsztat składa się odłączany górny segment w postaci skrzyni z organizerami. Doskonale nadaje się jako schowek na młotki, szczypce, wkrętaki i inne mniejsze narzędzia. Kolejnym elementem ruchomego warsztatu Stanley’a jest duży dolny pojemnik na elektronarzędzia. Umożliwia on przechowywanie ciężkich urządzeń takich jak wiertarko-wkrętarki, młotki udarowe, wyrzynarki czy szlifierki. Ponadto w skład warsztatu wchodzi bardzo przydatny zdejmowany środkowy organizer. Użytkownik może przechowywać w jego przegródkach małe części i akcesoria, takie jak nity, nakrętki, kołki rozporowe ale także wkrętaki, noże i miarki.

Nowe przenośne systemy magazynowania Warsztat jest wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Posiada szeroki teleskopowy uchwyt gwarantujący łatwe i komfortowe przemieszczanie, co przy pełnym wykorzystaniu jego pojemności (do 16 kg) ma ogromne znaczenie. Dodatkową zaletą warsztatu Stanley są jego 7 calowe gumowe koła. Zapewniają one bezproblemowy transport po placu budowy i innym terenie o dużych nierównościach. Ponadto ruchomy warsztat 3w1 wyposażony został w metalowe klamry i zatrzaski, które łączą ze sobą wszystkie elementy. Sprawia to, że całość jest stabilna a poszczególne segmenty szczelnie zamknięte. Nowy warsztat dostępny jest także w wersji 2w1 bez środkowego organizera.

Wysoka jakość wykonania oraz solidna konstrukcja sprawiają, że ruchome warsztaty Stanley’a są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się nawet w ciężkich warunkach. Nowy produkt Stanley’a dostępny jest w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.


mat. Stanley
www.stanleyworks.pl