Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Elektryczny wycinak do chwastów z serii Skil Urban

Łatwe i precyzyjne
usuwanie chwastów
Nowy elektryczny
wycinak do chwastów
z serii Skil UrbanNowy elektryczny wycinak do chwastów marki Skil - Model 0700 Weedbuster - ułatwia usuwanie chwastów ze ścieżek i podjazdów. Dzięki silnikowi o mocy 500 W i szybkoobrotowej szczotce wycinak Weedbuster szybko i skutecznie usuwa uporczywe chwasty spomiędzy płytek i kostki. Nowy wycinak Weedbuster należy do serii komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series.

Bez bólu kolan i kręgosłupa
Nareszcie jest narzędzie, które umożliwia łatwe oczyszczanie z chwastów ścieżek, podjazdów i innych nawierzchni utwardzonych. Wycinak do chwastów Weedbuster marki Skil pozwala uniknąć bólu kolan i kręgosłupa, towarzyszącego zwykle ręcznemu pieleniu chwastów. Nie ma także potrzeby stosowania szkodliwych dla środowiska pestycydów. Wystarczy włączyć wycinak Weedbuster i pozostawić całą pracę szczotce obracającej się z prędkością 3 000 obrotów na minutę.

Elektryczny wycinak do chwastów z serii Skil Urban Regulacja wysokości zapewnia komfort pracy
Wycinak Weedbuster jest niezwykle łatwy w obsłudze. Urządzenie ma wbudowany wskaźnik ruchu szczotki, który ułatwia jej prowadzenie wzdłuż linii chwastów. Regulacja drążka teleskopowego w zakresie 80 – 110 cm pozwala każdemu użytkownikowi znaleźć wygodną dla siebie pozycję pracy. Urządzenie waży zaledwie 2 kg i posiada duży włącznik dopasowany do wielkości dłoni, który dodatkowo ułatwia obsługę.

Szybka i łatwa wymiana szczotki
Dzięki blokadzie wrzeciona wymiana szczotki jest szybka i łatwa. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zablokować ruch obrotowy szczotki, odkręcić uchwyt i w razie potrzeby wymienić szczotkę na nową.

Łatwe przechowywanie
Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia serii Urban Series, także wycinak do chwastów Weedbuster został zaprojektowany zgodnie z koncepcją Easy Storage, która umożliwia łatwe i wygodne przechowywanie urządzenia w taki sposób, aby zajmowało jak najmniej miejsca. Wycinak Weedbuster jest dostarczany wraz z uchwytem, który można zamocować na ścianie szopy ogrodowej, a następnie zawiesić na nim narzędzie.

Pełna oferta komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series
Seria Skil Urban Series oferuje szeroki asortyment komfortowych i ułatwiających pracę elektronarzędzi dla właścicieli ogrodów. Narzędzia Skil Urban Series są idealne do wielu zadań wykonywanych w małych ogródkach przydomowych, na balkonach czy też w ogrodach dachowych, które użytkownicy chętnie zmieniają w prywatne ‘oazy zieleni’.

Skil Urban Series obejmuje obecnie 14 elektronarzędzi ogrodowych: dwie kosiarki elektryczne, kosiarkę ręczną, dwie podkaszarki, dwa sekatory, nożyce akumulatorowe (w technologii litowo-jonowej jak również z wymiennymi akumulatorami NiMH), myjkę wysokociśnieniową, rozdrabniacz, piłę łańcuchową, odkurzacz/dmuchawę ogrodową i wycinak do chwastów Weedbuster.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 409,00 zł

mat. Bosch
www.bosch.com