Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Piła do gałęzi Skil Lynx

Piła
do gałęzi
Skil LynxSkil Europe, producent elektronarzędzi do domu i ogrodu, wprowadza na rynek praktyczną piłę do gałęzi Skil Lynx. To idealne narzędzie dla właścicieli ogrodów, którzy poszukują lekkiej i kompaktowej piły do cięcia gałęzi o średnicy do 80 mm. Piła do gałęzi Skil Lynx będzie dostępna w sprzedaży od sierpnia 2013 r.


Nawet w niewielkim miejskim ogrodzie zwykle znajdują się drzewa i krzewy. Niezależnie od tego, czy chcemy wykonać okresowe cięcie pielęgnacyjne, czy po prostu uciąć martwą lub złamaną gałąź, w każdym ogrodzie zawsze przyda się piła do cięcia gałęzi. Cięcie ręczną piłą ogrodową trwa jednak długo i jest męczące, zaś piła łańcuchowa jest ciężka i praca nią wymaga dużej ostrożności.
Do takich prac najlepiej użyć lekkiej i kompaktowej piły do gałęzi Skil Lynx. To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników poszukujących praktycznego i niezawodnego narzędzia ogrodowego o najlepszej relacji jakości do ceny.
Piła do gałęzi Skil Lynx
Łatwa praca i łatwe przechowywanie
Piła do gałęzi Skil Lynx wyposażona jest w ruchomy brzeszczot o długości 150 mm, który jest wprawiany w ruch przez silnik o mocy 350 W, co pozwala na efektywne cięcie gałęzi o średnicy do 80 mm. Nowe narzędzie jest wyjątkowo ergonomiczne: ma niewielkie rozmiary, niską wagę (zaledwie 1,5 kg) i miękką okładzinę uchwytu zapewniającą pewny chwyt oraz pełną kontrolę nad narzędziem podczas pracy.
Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i niską wagę piła do gałęzi Skil Lynx sprawdzi się szczególnie w trudnych warunkach pracy: podczas cięcia jedną ręką, nad głową, w miejscach trudno dostępnych lub na drabinie.
Podobnie jak wszystkie elektronarzędzia z gamy Skil Urban Series, także piła do gałęzi Skil Lynx została zaprojektowana zgodnie z koncepcją ‘Easy Storage’, która umożliwia łatwe i wygodne przechowywanie narzędzia w taki sposób, aby zajmowało jak najmniej miejsca. Piła do gałęzi Skil Lynx jest dostarczana wraz z praktycznym uchwytem, który można zamocować na ścianie szopy ogrodowej, a następnie zawiesić na nim narzędzie.
Piła do gałęzi Skil Lynx
Szybka i łatwa wymiana brzeszczotów
Dzięki systemowi Clic wymiana brzeszczotu jest wyjątkowo łatwa. Wystarczy przekręcić dźwignię blokującą brzeszczot, wysunąć stary brzeszczot i wymienić go na nowy. W wyposażeniu standardowym znajdują się 2 brzeszczoty do drewna.

Pełna oferta komfortowych elektronarzędzi ogrodowych Skil Urban Series
Skil Urban Series to szeroka gama komfortowych i ułatwiających pracę elektronarzędzi dla właścicieli ogrodów. Narzędzia Skil Urban Series są idealne do prac wykonywanych w małych ogródkach przydomowych, na balkonach i tarasach. Gamę Skil Urban Series tworzy obecnie 17 elektronarzędzi ogrodowych. Poza nową piłą do gałęzi należą do niej: trzy kosiarki elektryczne, kosiarka ręczna, trzy podkaszarki, dwa sekatory, nożyce akumulatorowe (w technologii litowo-jonowej, jak również z wymiennymi akumulatorami NiMH), myjka wysokociśnieniowa, rozdrabniacz, piła łańcuchowa, odkurzacz/dmuchawa ogrodowa i wycinak do chwastów.


mat. Skil