targi wydarzenia konferencje - narzędzi i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW

Prezentacja
narzędzi do obróbki
drewna na SGGW


W dniu 24 maja 2012 roku na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Technologii Drewna firma ECT TECHNIK GAŁECKA I S-KA zorganizowała pokaz elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych. Techniczne „show” dotyczyło profesjonalnej linii elektronarzędzi MILWAUKEE, FESTOOL oraz narzędzi ręcznych WIHA.


Stoisko firmy Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Wiha na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Każdy kto skusił się dotrzeć na pokaz w piękny majowy dzień zaczynał swoje narzędziowe „tournee” od profesjonalnej marki MILWAUKEE. Fachowe doradztwo oraz zabawa narzędziami mnożyła zastosowania w branży budowlano-remontowej. Kolejnym etapem były narzędzia ręczne firmy WIHA, która oferuje pełen asortyment narzędzi ręcznych od wkrętaków poprzez bity, szczypce, młotki do narzędzi pomiarowych. Klient kończąc praktyczne poznanie asortymentu Wiha przechodził do stanowiska firmy FESTOOL - czołowej firmy dla stolarzy, która oferuje poznanie niesamowicie precyzyjnych narzędzi do obróbki drewna. Uczestnik szkolenia po „przeżyciu” praktycznej i teoretycznej przygody z narzędziami przechodził do stanowiska kulinarnego jakim był grill i poczęstunek.
Stoisko firmy firmy Wiha na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Milwaukeel na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Firma ECT TECHNIK specjalizuje się w dystrybucji wysokosprawnych elektronarzędzi skonstruowanych dla profesjonalistów. Oferowane elektronarzędzia zostały wybrane jako marki profesjonalne co jest konsekwencją doświadczenia w zakresie pojmowania wysokiej sprawności. Firma ECT Technik współpracuje z wieloma producentami elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Ogromny potencjał produktów wielu producentów pozwala na kompleksowe obsłużenie klientów.

Stoisko firmy Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Milwaukee na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW Stoisko firmy Festool na pokazie na Wydziale Technologii Drewna na SGGW