Aktualności - narzędzia i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Nowe oblicze salonu firmy Hanmar

Nowe oblicze
salonu firmy Hanmar

Salon firmowy HANMAR w Warszawie przy ulicy Dereniowej 52/54 istnieje od 1990 roku. Jest od lat jednym z najbardziej znanych miejsc, gdzie można kupić i naprawić elektronarzędzia w stolicy.


Siedziba firmy Hanmar na ulicy Dereniowej po 20 latach doczekała się gruntownego remontu.

Nowe oblicze salonu firmy Hanmar Nowe oblicze salonu firmy Hanmar

 – Wyprowadzenie biura do lokalu obok pozwoliło nam na wygospodarowanie dodatkowych 100 metrów kwadratowych, o które powiększyliśmy sklep i serwis – informuje inż. Marek Hanyga, który założył firmę Hanmar w 1983 roku. – Nowe ustawienie ścianek działowych i regałów wystawowych pozwoliło nam na zaprezentowanie kompleksowej oferty i wystawienie maszyn stacjonarnych. Udało się także stworzyć trzecie stanowisko sprzedaży.
Nowe oblicze salonu firmy Hanmar Nowe oblicze salonu firmy Hanmar  - Największe ekspozycje posiadają nasze dwie wiodące marki, czyli Makita i DWT. Duży nacisk położyliśmy także na marki, które sprzedajemy od wielu lat, czyli na: Metabo, Celmę, Steinela i Bahco. Nieskromnie pochwalę się opiniami, które słyszałem od kontrahentów, iż jest to obecnie najładniejszy sklep z elektronarzędziami w Warszawie – konkluduje inż. Marek Hanyga.
Nowe oblicze salonu firmy Hanmar Nowe oblicze salonu firmy Hanmar
mat. Hanmar
www.hanmar.pl