Aktualności - narzędzia i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Nowa Castorama w Swarzędzu

Ruszyła
Castorama
w Swarzędzu
Blisko 50 000 produktów niezbędnych do budowy, remontu i dekoracji domu oraz ogrodu znajdą mieszkańcy Swarzędza i okolic w nowej Castoramie. Sklep przy ul. Sienkiewicza 23 przyjął pierwszych klientów 22 sierpnia 2012 roku.

Nowa Castorama jest 63 sklepem tej marki w naszym kraju, wliczając w to dwa obiekty w pobliskim Poznaniu, z których jeden jest właśnie przebudowywany (dotychczas działał pod marką Brico Depot). Inwestycja w Swarzędzu zlokalizowana jest w rejonie ul. Sienkiewicza i ul. Poznańskiej. Nowy obiekt ma wzmocnić pozycję spółki Castorama Polska – lidera wśród sieci DiY w Polsce – na bardzo ważnym rynku wielkopolskim. Sklep powstał w odpowiedzi na potrzeby okolicznych mieszkańców, wśród których spółka obserwuje dużą popularność swojej oferty.

„Chcemy maksymalnie ułatwić mieszkańcom Wielkopolski dostęp do naszej oferty. Marka Castorama cieszy się w tej części kraju dużą popularnością, o czym świadczy m.in. sukces naszych pozostałych sklepów w tym województwie. Swarzędz jest lokalizacją o dużym potencjale. Z oferty nowego sklepu będą z pewnością korzystali mieszkańcy tego miasta, które wyróżnia się dużą gęstością zaludnienia, jak i jego okolic – w tym wschodniej części Poznania”. – mówi Jarosław Jóźwiak, Dyrektor sklepu w Swarzędzu.

Nowa Castorama w Swarzędzu Oferta nowej Castoramy skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jaki i klientów indywidualnych poszukujący produktów budowlanych, remontowych, ogrodowych i dekoracyjnych w najniższych cenach na rynku. W sklepie dostępnych będzie wiele usług dodatkowych, takich jak: porady dekoratora wnętrz, komputerowe projektowanie kuchni, mieszanie farb, obszywanie wykładzin, docinanie drewna, transport i zakupy na telefon.

„W czterech sektorach sklepu Budujesz, Remontujesz, Urządzasz i Ogród klienci będą mieli dostęp do produktów umożliwiających budowę i pełne wyposażenie domu. Aby wesprzeć ich w poszukiwaniu potrzebnych produktów przy aranżacji wnętrza nowej Castoramy dużą uwagę przykładaliśmy do nawigacji i dokładnego opisu asortymentu. Zadbaliśmy także o łatwy dostęp do sklepu z zewnątrz. Przebudowaliśmy dwie drogi dojazdowe oraz wybudowaliśmy parking dla 365 aut.” – mówi Jarosław Jóźwiak, Dyrektor Castoramy w Swarzędzu..


W nowym sklepie zatrudnionych zostało ok. 140 osób. Cały zespół przeszedł serię szkoleń – zarówno produktowych, jak i z obsługi klienta, dzięki którym będą w stanie profesjonalnie doradzać klientom w zakresie wyboru produktów do budowy, remontu czy urządzania domu.

Castorama w Swarzędzu będzie otwarta w godzinach:
7:00-21:00 od poniedziałku do piątku
w sobotę od 8:00 do 20:00
i w niedziele od 9:00 do 19:00.


Klienci niezmotoryzowani będą mogli dojechać do nowej inwestycji autobusami linii 55, 401 i S4 lub koleją - dworzec PKP jest ok 300 metrów od sklepu.

mat. Castorama