Aktualności - narzędzia i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Nowa Castorama w Oświecimiu - ul. Zatorska 1

Nowy sklep
Castorama
w Małopolsce
Castorama Polska zainaugurowała działalność nowego sklepu zlokalizowanego przy ulicy Zatorskiej 1 w Oświęcimiu. Inwestycja ma za zadanie ułatwić mieszkańcom małopolski dostęp do produktów i usług oferowanych w sieci Castorama.

Nowa Castorama jest 64 sklepem tej marki w naszym kraju. Inwestycja znacznie ułatwi dostęp do oferty firmy mieszkańcom Oświęcimia i jego okolic. Dotychczas najbliższy sklep Castorama znajdował się w odległości ok. 35 kilometrów od miejsca, w którym powstał nowy obiekt.

Klienci Castoramy w Oświęcimiu będą mieli możliwość zakupu artykułów przeznaczonych do budowy, remontu i dekoracji domu oraz wyposażenia ogrodu rozmieszczonych na 5400 mkw. powierzchni handlowej sklepu. Będą mogli skorzystać również z usług dodatkowych tj. takich jak: porady dekoratora wnętrz, komputerowe projektowanie kuchni, mieszanie farb, obszywanie wykładzin, docinanie drewna, transport i zakupy na telefon.

Nowa Castorama w Oświecimiu - ul. Zatorska 1 „Kierujemy ofertę zarówno do mieszkańców Oświęcimia, jak i okolicznych miejscowości. Lokalizacja przy obwodnicy miasta i drodze nr 44 Tychy – Kraków ułatwia dostęp do naszego sklepu. Dla osób zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking, na którym powstało ponad 220 miejsc postojowych. Również wewnątrz sklepu zastosowaliśmy szereg sprawdzonych rozwiązań ułatwiających zakupy.” – mówi Grzegorz Juszczyk, Dyrektor Sklepu Castorama Oświęcim.

Tak jak we wszystkich nowych sklepach Castorama, tak i w obiekcie w Oświęcimiu każdy z sektorów Budujesz, Remontujesz, Urządzasz i Ogród został wyróżniony innym kolorem. Wsparciem dla klientów będzie też zespół zatrudniony w nowym sklepie. Profesjonalne doradztwo od lat wyróżnia Castoramę na rynku. W obiekcie w Oświęcimiu zatrudniono więc ponad 100 osób, których zadaniem jest przede wszystkim pomagać klientom w wyborze potrzebnych im produktów i usług. W zespole znalazły się zarówno osoby, które zdobyły już wcześniej bogate doświadczenie w innych sklepach należących do spółki, jak i nowi pracownicy, którzy przed otwarciem przeszli szereg szkoleń - zarówno produktowych, jak i z zakresu obsługi klienta.

Każdy kto zdecyduje się na zakupy w nowej Castoramie będzie miał też możliwość sprawdzić samemu na czym polegają inne wyróżniki, dzięki którym sklepy tej marki zdobywają popularność w całej Polsce. Jednym z nich jest niewątpliwie gwarancja najniższych cen na rynku. Zgodnie z polityką handlową spółki, w sytuacji, w której klient w ciągu 15 dni od zakupu w Castoramie znajdzie w innym miejscu dokładnie taki sam, tańszy produkt, zostanie zwrócona mu różnica.

Castorama w Oświęcimiu jest otwarta w godzinach:
od 7:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 20:00 w soboty
i od 10:00 do 19:00 w niedziele.
Sklep jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

mat. Castorama