Aktualności - narzędzia i elektronarzędzia
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Nowa strona marki Dekoral Fashion

Serwis inspirowany modą
Nowa strona
marki Dekoral FashionMarka Dekoral Fashion zaprezentowała nowy serwis internetowy. Odważny design, inspirowany światową modą połączono w nim z intuicyjną nawigacją. Dzięki temu internauci z łatwością poznają gorące trendy w aranżacji wnętrz i odkryją swe wymarzone kolory.

Nowy serwis dekoralfashion.pl już w pierwszej chwili przyciąga uwagę odważnym designem – prostotę oraz przejrzystość zestawiono bowiem z modnymi inspiracjami. Zgodnie z obecnymi trendami w dekoracji wnętrz stonowane barwy tła przełamane zostały intensywnymi kolorami z najnowszych kolekcji, które internauci mogą podziwiać na wyszukanych aranżacjach. Zarazem całość doskonale współgra ze stylistyką tegorocznej kampanii reklamowej „Kreacje dla Twojego wnętrza”.

Nowa strona marki Dekoral Fashion Strona wyróżnia się ponadto bardzo przyjazną nawigacją – klienci odwiedzający serwis Dekoral Fashion z łatwością odnajdą najmodniejsze kolory, sprawdzą jak wybrany kolor będzie prezentował się w ich pomieszczeniu oraz gdzie zakupią wybraną farbę. Oglądając aranżacje wnętrz, wystarczy najechać kursorem na wybraną barwę, aby uzyskać informację, w palecie jakiej farby jest ona dostępna. W nowym serwisie wprowadzono także pełnoekranowy podgląd kolorów, co z pewnością pomoże internautom w wyborze najlepszych barw do wnętrza. W zadaniu tym nieodzowny okaże się także Wizualizer, umożliwiający wirtualne malowanie wnętrz kolorami Dekoral Fashion (można to robić na własnych zdjęciach, jak i gotowych aranżacjach).

Twórcy nowej strony nie zapomnieli także o osobach poszukujących pomysłów na oryginalną aranżację wnętrza. Specjalnie dla nich wprowadzono dział Inspiracje, gromadzący informacje na temat modnych trendów oraz ciekawe, wnętrzarskie propozycje. Towarzyszy mu zakładka Efekty, w której można znaleźć mnóstwo pomysłów na niebanalną dekorację ścian. Dodatkowym miejscem gdzie użytkownicy mogą się zainspirować jest profil marki w serwisie społecznościowym Facebook – gdzie użytkownicy mogą dowiedzieć się o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz, zaczerpnąć porady eksperta, dowiedzieć się więcej o produktach.

Nowa strona marki Dekoral Fashion Nowa odsłona serwisu Dekoral Fashion to przyjemne zaproszenie do świata mody i kolorów. Wystarczy mu ulec oraz odwiedzić stronę www.dekoralfashion.plNowy serwis dekoralfashion.pl już w pierwszej chwili przyciąga uwagę odważnym designem – prostotę oraz przejrzystość zestawiono bowiem z modnymi inspiracjami. Zgodnie z obecnymi trendami w dekoracji wnętrz stonowane barwy tła przełamane zostały intensywnymi kolorami z najnowszych kolekcji, które internauci mogą podziwiać na wyszukanych aranżacjach. Zarazem całość doskonale współgra ze stylistyką tegorocznej kampanii reklamowej „Kreacje dla Twojego wnętrza”.

Strona wyróżnia się ponadto bardzo przyjazną nawigacją – klienci odwiedzający serwis Dekoral Fashion z łatwością odnajdą najmodniejsze kolory, sprawdzą jak wybrany kolor będzie prezentował się w ich pomieszczeniu oraz gdzie zakupią wybraną farbę. Oglądając aranżacje wnętrz, wystarczy najechać kursorem na wybraną barwę, aby uzyskać informację, w palecie jakiej farby jest ona dostępna. W nowym serwisie wprowadzono także pełnoekranowy podgląd kolorów, co z pewnością pomoże internautom w wyborze najlepszych barw do wnętrza. W zadaniu tym nieodzowny okaże się także Wizualizer, umożliwiający wirtualne malowanie wnętrz kolorami Dekoral Fashion (można to robić na własnych zdjęciach, jak i gotowych aranżacjach).

Nowa strona marki Dekoral Fashion Twórcy nowej strony nie zapomnieli także o osobach poszukujących pomysłów na oryginalną aranżację wnętrza. Specjalnie dla nich wprowadzono dział Inspiracje, gromadzący informacje na temat modnych trendów oraz ciekawe, wnętrzarskie propozycje. Towarzyszy mu zakładka Efekty, w której można znaleźć mnóstwo pomysłów na niebanalną dekorację ścian. Dodatkowym miejscem gdzie użytkownicy mogą się zainspirować jest profil marki w serwisie społecznościowym Facebook – gdzie użytkownicy mogą dowiedzieć się o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz, zaczerpnąć porady eksperta, dowiedzieć się więcej o produktach.

Nowa odsłona serwisu Dekoral Fashion to przyjemne zaproszenie do świata mody i kolorów. Wystarczy mu ulec oraz odwiedzić stronę www.dekoralfashion.pl


mat. Dekoral Fashion
www.dekoralfashion.pl