Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Klucz nastawny z zapadką NEO 03-017

NEO
Klucz nastawny
z zapadką NEO 03-017Oferta narzędzi ręcznych NEO rozwija się niezwykle dynamicznie. Pośród wielu nowych, specjalistycznych narzędzi, które tego lata trafiły do sklepów narzędziowych, znalazł się innowacyjny klucz nastawny z zapadką NEO 03-017.

Nowy klucz nastawny NEO wykonany został z twardej stali chromowo-wanadowej (CrV), dzięki czemu znakomicie poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. Ergonomiczną rękojeść pokryto dodatkowo miękkim, antypoślizgowym tworzywem, które gwarantuje pewny i wygodny chwyt. Klucz ma długość 200 mm dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy w ciasnych przestrzeniach. Tym, co wyróżnia klucz spośród konkurencji jest mechanizm zapadkowy, umożliwiający szybkie i proste kręcenie śrubą bez przekładania klucza. Po dopasowaniu do rozmiaru łba śruby, mechanizm wysprzęgla szczęki podczas kręcenia w jednym kierunku, zaciskając je na łbie śruby podczas kręcenia w drugim. Dzięki temu praca nowym kluczem nastawnym NEO zajmuje mniej czasu i jest znacznie wygodniejsza, niż przy użyciu tradycyjnych kluczy. Co ważne, elementem ruchomym zapadki jest cała dolna szczęka co podnosi trwałość narzędzia. Nowy klucz świetnie sprawdzi się w warsztatach mechaniki pojazdowej oraz wszędzie tam, gdzie potrzeba innowacyjnych, pewnych i profesjonalnych rozwiązań.

mat. NEO