Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Promocja narzędzi DWT

DWT
Przecinarka do metalu
SDS22-355 T
Przecinarka do metalu DWT SDS22-355 T

W lipcu br. marka DWT wprowadziła na polski rynek kolejną nową maszynę. Jest to przecinarka do metalu SDS22-355 T. Urządzenie doskonale sprawdza się w zakładach zajmujących się obróbką metali. Wydajny silnik o mocy 2200 W sprawia ze cięcie profili, rur oraz pełnych materiałów staje się znacznie bardziej wydajne.

Maszyna osiąga prędkość obrotową bez obciążenia do 3750 obrotów/min. Możliwe jest zastosowanie tarczy tnącej o maksymalnej średnicy 355 mm a blokada wrzeciona sprawia że wymiana tarczy jest łatwa i bezpieczna. Parametry przecinarki SDS22-355 T pozwalają na cięcie materiałów o maksymalnej szerokości do 145 mm i wysokości do 108 mm. Urządzenie wyposażone jest w śrubę, umożliwiającą regulowanie głębokości cięcia. Bezpieczeństwo użytkowania podczas pracy zapewnia również ruchoma osłona tarczy tnącej. Rozwiązaniem ułatwiającym transport jest usytuowana dodatkowa rączka na obudowie do przenoszenia urządzenia. Producent chcąc ułatwić magazynowanie przecinarki SDS22-355 T umożliwił opuszczanie mechanizmu tnącego dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w miejscu przechowania lub na stanowisku pracy. Maszyna posiada również solidną podstawę wykonaną ze stopu aluminium. Cała maszyna waży 19 kg. Włącznik urządzenia posiada bezpieczną blokadę, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia. Dodatkowym atutem wpływającym na komfort pracy użytkownika jest miękki uchwyt.

Jeżeli chodzi o nowości to marka DWT nie zamierza na tym poprzestawać. Do końca 2012 roku systematycznie będzie wprowadzać nowe typy maszyn aby wyjść naprzeciw wymogom rynku.


mat. DWT
www.dwt.pl