Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia

Zaprojektowany, aby znosić ciężkie warunki
Dalmierz laserowy DeWALT DW040P
Dalmierz laserowy DeWALT DW040P

Dalmierz laserowy DeWALT DW040P przystosowany do najtrudniejszych warunków pracy na placu budowy.

Dalmierz laserowy DeWALT DW040P Laserowe urządzenia do wykonywania pomiarów w otwartych przestrzeniach to już standard. Na co dzień posługują się nimi geodeci, inżynierowie budownictwa i architekci. Często efekt ich pracy zależy od precyzji, funkcjonalności i wytrzymałości urządzeń. Jednym z najlepiej przystosowanych do trudnych warunków pracy jest dalmierz laserowy DeWALT DW040P. Dalmierz laserowy DeWALT DW040P
Dalmierz wyróżnia wysoka odporność, łatwość użycia i precyzja. Dzięki gumowanej obudowie urządzenie jest odporne na działania wody i kurzu. W przypadku wstrząsów czy upadków z wysokości obudowa dobrze amortyzuje i chroni dalmierz przed uszkodzeniem. Dalmierz laserowy DeWALT posiada udogodnienia, które znacznie ułatwiają pracę na budowie, w trudnych warunkach. Urządzenie wyposażono w łatwy w obsłudze interfejs, a każdy przycisk odpowiada jednej funkcji. Możliwy jest pomiar odległości, obliczanie metrów kwadratowych i metrów sześciennych, dodawanie lub odejmowanie wyników i obliczanie odległości w systemie metrycznym bądź systemie imperialnym.
Przyciski są duże i wypukłe, co pozwala uniknąć pomyłki podczas wykonywania pomiarów, nawet gdy pracuje się w rękawicach ochronnych. Dalmierz posiada duży podświetlany wyświetlacz, który umożliwia prace w nocy oraz w ciemnych pomieszczeniach. Dzięki niedużej wadze (0,15 kg) oraz niewielkim rozmiarom (115 x 26 mm) dalmierz DeWALT może wchodzić w skład podręcznego zestawu narzędzi, który zawsze można mieć przy sobie.
Dalmierz dokonuje pomiarów na odległość max 40 m. Na takim dystansie charakteryzuje się dokładnością do 3mm. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno do pomiarów zewnętrznych, jak i wewnątrz budynków.
Jako wyposażenie standardowe do urządzenia dołączona jest kabura pozwalająca na noszenie narzędzia na pasku, 2 baterie 1,5V(AAA) oraz pasek na rękę.

Cena: 549 PLN

Wszystkie produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

mat. Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.