Nowości narzędzia i elektronarzędzia akumulatorowe
Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
Wycinarka do glazury GCT 115 Professional firmy Bosch

Precyzja wycinania i wiercenia
Wycinarka do glazury
BOSCH GCT 115 Professional

Nowa wycinarka do glazury GCT 115 Professional firmy Bosch to specjalistyczne urządzenie dla glazurników umożliwiające czyste i równe cięcie obrabianych materiałów. Wycinarka jest zaopatrzona w osłonę i zintegrowany system odsysania, które gwarantują czystą i niemal bezpyłową pracę. Wytrzymały silnik o mocy 720 W umożliwia szybkie cięcie materiału, a wąski obwód rękojeści ułatwia manewrowanie urządzeniem.

Bosch rozszerza ofertę narzędzi dla glazurników o nową wycinarkę GCT 115 Professional, która służy do wydajnego i łatwego cięcia i wiercenia nawet w twardej glazurze. Urządzenie zaopatrzone jest w przestawną osłonę, która wraz ze zintegrowanym systemem odsysania pyłu zapewnia niemal bezpyłową pracę. Po zdjęciu osłony, co wykonuje się szybko i bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi, możliwe jest wiercenie otworów w glazurze i kamieniu koronkami wiertniczymi. Koronki z nasypem diamentowym o trzech najpopularniejszych średnicach 25, 45 i 68 mm są standardowym wyposażeniem wersji wycinarki w walizce systemowej L-BOXX.

Wycinarka do glazury GCT 115 Professional firmy Bosch Precyzyjna, czysta i wszechstronna

Ergonomiczny kształt nowej wycinarki został opracowany we współpracy z glazurnikami. Mały obwód rękojeści powoduje, że nowe urządzenie doskonale leży w dłoni, umożliwiając precyzyjne cięcie i wiercenie. Wysoką jakość pracy zapewnia również przezroczysta osłona, dzięki której powierzchnia robocza jest dobrze widoczna. Wydajny silnik o mocy 720 W i prędkości obrotowej na poziomie 11 000 obrotów na minutę gwarantuje wysokie tempo pracy.

Wycinarka do glazury GCT 115 Professional firmy Bosch Jeszcze lepszy rezultat zapewni zastosowanie stołu GTD 1 Professional i osprzętu Bosch. Dzięki niemu, każdy glazurnik może uzyskać stabilne środowisko pracy zabezpieczające zarówno podłoże, jak i obrabiany materiał. Stół pozwala na cięcie oraz wycinanie otworów w płytkach o wymiarach do 60x60 cm i grubości od 6 do 30 mm. GTC 1 Professional posiada stabilny zacisk mocujący oraz wytrzymałe kątowniki umożliwiające bezpieczne mocowanie płytek, nawet jedną ręką. Stół waży zaledwie 3,5 kg i jest łatwy do przenoszenia. Aby uzyskać czyste krawędzie i mniej pęknięć podczas cięcia najlepiej stosować diamentowe tarcze tnące Bosch „Best for Ceramic Extraclean”, zaś do szybkiego wiercenia w glazurze i kamieniu – diamentowe koronki wiertnicze Bosch do pracy na sucho z linii „Dry Speed” dostępne w średnicach od 14 do 83 mm.

Dane techniczneGCT 115 Professional
Moc nominalna720 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia11 000 min-1
System montażu narzędzi M 14, 115 mm
Waga (bez kabla)1,9 kg


Sugerowana cena detaliczna brutto (styczeń, 2012):
– wycinarka do płytek GCT 115 Professional w walizce systemowej L-BOXX z diamentową tarczą tnącą „Best for Ceramic Extraclean Turbo” o średnicy 115 mm i wężem odsysającym oraz dodatkowo z trzema diamentowymi koronkami wiertniczymi o średnicach 25, 45 i 68 mm i szybkozaciskową nakrętką SDS-clic – 1 954,00 zł
mat. Bosch
www.bosch.com