Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia
ADV1220 12 Volt AutoDustbuster® auto z zestawem akcesoriów - Nowy odkurzacz samochodowy Black and Decker


AutoDustbuster
Nowoczesne i funkcjonalne
modele odkurzaczy
samochodowych

marki Black&Decker
Na rynku pojawiły się dwa nowoczesne i funkcjonalne modele odkurzaczy samochodowych AutoDustbuster: ADV1210 i ADV1220 marki Black&Decker.

Wnętrze samochodu nierzadko stanowi ważną część osobistego wizerunku kierowcy. Gdy przewozimy bliską nam osobę lub odbywamy ważną podróż służbową, chcielibyśmy, aby auto lśniło czystością i zachwycało współpasażerów. W takich chwilach to nasza najlepsza wizytówka. Nie trzeba chyba dodawać, że estetyka wnętrza pojazdu ma niebanalny wpływ na samopoczucie kierowcy. Niestety, utrzymanie idealnej czystości w samochodzie nie należy do zadań łatwych. Powierzchnie pełne szczelin, trudno dostępnych miejsc, wypukłości, itp. mogą przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej wytrwałych. Stosunkowo szybko ulegają one zakurzeniu lub zabrudzeniu, zmuszając właścicieli do częstego, długiego i uciążliwego czyszczenia i odkurzania.

ADV1220 12 Volt AutoDustbuster® auto - Nowy odkurzacz samochodowy Black and Decker W odpowiedzi na zapotrzebowanie kierowców firma Black&Decker wypuściła na rynek dwa nowe modele odkurzaczy samochodowych AutoDustbuster: ADV1210 i ADV1220. Obydwa doskonale nadają się do szybkiego oczyszczania auta z kurzu, brudu i śmieci.

ADV1210 12 Volt AutoDustbuster®

Model ADV1210 wyróżnia się na tle innych odkurzaczy tego typu wszechstronnością i łatwością w użyciu. Aby go zasilić wystarczy 12- voltowa zapalniczka samochodowa. Obserwując przezroczysty zbiornik, możemy kontrolować ilość zasysanych nieczystości. Po wciśnięciu przycisku bezproblemowo się go odłącza w celu opróżnienia. Kabel o długości 5 metrów umożliwia dostęp do wszelkich zakamarków auta, włącznie z bagażnikiem. Po pracy można go wygodnie zwinąć wokół okrągłej podstawki i odstawić odkurzacz na półkę.
Dodatkami do modelu są szczelinówka i specjalna szczotka. Ich umieszczenie w otworze odkurzacza sprawia, że ADV1210 zwiększa swoją użyteczność. Dzięki szczelinówce jest w stanie dotrzeć nawet do miejsc ciasnych lub niewygodnych do odkurzania. Zakończony szczotką znakomicie sprawdza się w czyszczeniu tapicerki lub rozdrabnianiu nieczystości w celu łatwiejszego ich zasysania.
Odkurzacz marki Black&Decker ma ponadto ergonomiczny, opływowy kształt oraz elegancką czarno-pomarańczową kolorystykę.

ADV1220 12 Volt AutoDustbuster® auto - Nowy odkurzacz samochodowy Black and Decker ADV1220 12 Volt AutoDustbuster® auto z zestawem akcesoriów

Model ADV1220 może wydawać się dość podobny do ADV1210, w rzeczywistości jednak posiada szereg udogodnień, które czynią go jeszcze bardziej funkcjonalnym. Przede wszystkim jest wyposażony w technologię Cyclonic Action, która ogranicza zapychanie filtra, zapewniając pracę ze stałą mocą. Posiada także dłuższą dyszę z szerokim wejściem, która pozwala na łatwiejsze odkurzanie w zakamarkach samochodu. Można ją zdjąć przy pomocy przycisku zamieszczonego na jej brzegu.
Do tego należy doliczyć cały zestaw akcesoriów: elastyczny wąż, szczotka do tapicerki, znacznie dłuższa niż w modelu ADV1210 szczelinówka oraz stylowa czarna torba do przechowywania. Dzięki tym dodatkowym narzędziom odkurzacz marki Black&Decker jest urządzeniem niezwykle skutecznym w pełnieniu swoich funkcji. Gdy do AutoDustbustera przymocujemy rurę ze szczotką, będziemy mogli dokładnie wyczyścić trudno dostępne miejsca. Połączenie szczelinówki z wężem umożliwia sprawne odkurzanie przestrzeni między siedzeniami. Podobnie jak w modelu ADV1210 odkurzacz dysponuje okrągłą podstawką, dzięki której po pracy możemy go postawić w pozycji pionowej.
Kształt ADV1220 jest również bardzo ergonomiczny, choć nieco bardziej krągły z tyłu. Kolorystyka została utrzymana w tonacji czarno-pomarańczowej.
ADV1220 12 Volt AutoDustbuster® auto - Nowy odkurzacz samochodowy Black and Decker
Dane techniczne ADV1210
Napięcie zasilania 12 V
Objętość pojemnika na kurz 940 ml
Czas pracy 30 min.
Wymiary 380 x 200 x 135 mm
Waga 1,4 kg / 1,0 kg
Dane techniczne ADV1220
Napięcie zasilania 12 V
Objętość pojemnika na kurz 610 ml
Czas pracy 30 min.
Wymiary 270 x 230 x 200 mm
Waga 1,8 kg / 1,3 kg
Obydwa modele objęte są 2-letnią gwarancją. Można je zakupić w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.


mat. Black & Decker
www.blackanddecker.pl