Wybierz dział
Narzędzia akumulatorowe Elektronarzędzia Narzedzia ręczne Narzedzia ogrodowe Narzędzia budowlane Narzędzia dla majsterkowiczów Narzędzia samochodowe Narzędzia pomiarowe Narzędzia pneumatyczne Narzędzia dla instalatorów BHP Akcesoria Agragaty prądotwórcze
Menu narzędzia-elektonarzędzia


Nowy prezes 3M - Inge Thulin

Inge Thulin
nowym prezesem 3M


Amerykański gigant od innowacji, firma 3M, ma nowego prezesa. Rada dyrektorów 3M powołała na stanowisko CEO - Inge Thulina. Zastąpi on dotychczasowego CEO - George’a W. Buckleya, który od 1 czerwca przejdzie na emeryturę. Thulin pełni obecnie funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa koncernu, a swoją kadencję zainaugurował ogłoszeniem nowej wizji firmy.

więcej ...Zmiany w Zarządzie spółki Robert Bosch GmbH

Zmiany w Zarządzie
spółki Robert Bosch GmbH


Stuttgart: po 50 latach pracy i pełnieniu wielu ważnych funkcji w firmie Robert Bosch GmbH, prof. dr inż. Hermann Scholl ustąpi ze stanowiska szefa Rady Nadzorczej spółki z dniem 30 czerwca 2012 r. Jego funkcję w Radzie Nadzorczej z dniem 1 lipca 2012 r. przejmie dotychczasowy Prezes Zarządu Robert Bosch GmbH, Franz Fehrenbach. Wiąże się to z odejściem Franza Fehrenbacha z obecnie zajmowanego stanowiska z dniem 30 czerwca 2012 r. Nowym Prezesem Zarządu Robert Bosch GmbH z dniem 1 lipca 2012 r. zostanie dr Volkmar Denner.

więcej ...


Nowa Castorama we Wrocławiu - Magnolia Park

Sukces nowo otwartej
Castoramy we Wrocławiu


W połowie lutego Castorama Polska otworzyła swój czwarty sklep we Wrocławiu. Zgodnie z przewidywaniami spółki, pomimo dużej konkurencji na lokalnym rynku, mieszkańcy bardzo dobrze przyjęli kolejną inwestycję tej firmy. Pokazuje to, że zapotrzebowanie na produkty budowlano-remontowe w stolicy Dolnego Śląska i okolicach jest wciąż bardzo wysokie i świadczy o dużej sile tego rynku.
więcej ...


Nowa Castorama w Białymstopku

Duże zainteresowanie
Castoramą w Białymstoku


Białostocka Castorama rozpoczęła swoją działalność 25 stycznia 2012 r. Pierwsze miesiące funkcjonowania sklepu potwierdziły, że zainteresowanie oferowanymi w sklepie produktami i usługami jest, zgodnie z założeniami spółki, bardzo duże. Szczególnym powodzeniem wśród mieszkańców Białegostoku i okolic cieszy się obecnie sektor budowlany i remontowy sklepu.


więcej ...Stanley i Black & Decker razem


Fuzja firm Stanley i Black&Decker
Fuzja firm Stanley i Black & Decker wzmocniła pozycję obu marek na rynku oraz zwiększyła ich możliwości inwestycji i dalszego rozwoju.

Przedstawiciele największej grupy narzędziowej na świecie, powstałej w wyniku połączenia Stanley i Black & Decker, zaprezentowali pierwsze efekty wspólnej działalności. Na spotkaniu w Warszawie przedstawiono kulisy fuzji, plany rozwoju grupy oraz najnowsze produkty, wprowadzane na rynek już z wykorzystaniem potencjału połączonych firm.
więcej ...Rekordowe wyniki Agromy
po trzech kwartałach 2011


Rekordowe wyniki Agromy
Agroma S.A. (AGM), notowana na New Connect, największa polska firma handlowo-produkcyjna, działająca na rynku urządzeń do pielęgnacji ogrodów, opublikowała wyniki finansowe za trzeci kwartał 2011. Agroma zanotowała duży wzrost wszystkich głównych wskaźników finansowych.

więcej ...Mielecka Husqvarna zwiększa produkcję

Mielecka Husqvarna
zwiększa produkcję


Instalacja zmechanizowanej linii montażowej i spawalniczej to nowe inwestycje w mieleckiej fabryce Husqvarna - światowego lidera w produkcji sprzętu do pielęgnacji terenów zieleni. Rozbudowa linii produkcyjnych pozwoli zwiększyć ofertę produkowanego w Polsce sprzętu o 39 nowych modeli kosiarek samojezdnych i z napędem.


więcej ...